Ulgurji sotuvchi I bir martalik vape 600 puf
1.D59A - bu shubhasiz eng ko'p sotiladigan bir martalik elektron sigaret vape.
2.Biz uni ishlatganimizda yoki uni ushlab tursak, biz uni juda yaxshi topamiz, shuningdek, pixie kabi yoqimli shakli, bizning kaftlarimiz orasida faol.
Ta'rif
2 ml sigaret qutisi
D59A 2 ml e-suyuqlik bilan jihozlangan bozorda eng yaxshi bir martalik elektron sigaret hisoblanadi.
D59A boy ta'mga ega, jumladan, aralash meva, uzum, yalpiz va qulupnay. Va shuningdek, moslashtirilgan lazzatlarni qo'llab-quvvatlaydi.
D59A o'rnatilgan 550 mAh batareyaga ega, bu uzoq muddatli foydalanish uchun juda mos keladi va ta'sirchan.
D59A OEM/ODM ni qo'llab-quvvatlaydi, keling va buyurtma bering!
Uning tafsilotlari quyidagicha:
| Nikotin | 2% nikotin tuzi |
| Elektron suyuqlik | 2 ml E-suyuqlik |
| Puf | Har bir qurilma uchun 600 ta puf |
| Oʻzgartirish | Havo oqimini boshqarish |
| Batareya | O'rnatilgan 550 mA / soat batareya |
| Sovg'a qutisi | Bitta sovg'a qutisida 10 dona |
| Karton | Bir kartonda 200 dona |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 sm |
Savollar:
1. Agar men 18 yoshga to'lmagan bo'lsam, TSA mening vapimni tekshiradimi?
TSA voyaga etmaganlar, shu jumladan 21 yoshgacha bo'lgan odamlar tomonidan vaplardan foydalanish bo'yicha siyosatga ega emas. Shuning uchun, siz yoshingizdan qat'i nazar, samolyotda vape olib kelishingiz mumkin. Agar siz vape bilan uchayotgan bo'lsangiz yoki samolyotda vape olib kelsangiz, uni ro'yxatdan o'tish bagajida emas, balki qo'l yukida saqlash kerak.
2. Vape tishlaringizni sariq qiladimi?
Vaping tishlaringizning rangi o'zgarishiga va bo'yashga olib kelishi mumkin. Buning sababi shundaki, elektron sigaretlardagi nikotin sariq rangga ega va u tishlaringizga yopishib olishi va vaqt o'tishi bilan ularni sarg'ayishi mumkin. Bundan tashqari, elektron sigaretalar tarkibidagi xushbo'y moddalar ham tishlaringizni bo'yab qo'yishi mumkin.
3.Mehmonxonalar chekishingizni qanday bilishadi?
Sigaretdagi nikotin sirtlarni sariq va jigarrang rangga bo'yadi. Bu dog'lar, ayniqsa, devorlar, shiftlar, peshtaxtalar va pollar kabi ochiq rangli sirtlarda ko'rinadi. Uy bekalari hatto gilam yoki choyshabdagi dog'larni ham payqashlari mumkin. Bundan tashqari, kuyish izlari mehmonxona menejerlari e'tibor beradigan yana bir belgidir.
TSS
Savol: Siz namunalar berasizmi? bepulmi yoki qo'shimchami?
Javob: Biz mijozlarimizga bepul namunalarni taqdim etamiz. Agar namunani moslashtirish kerak bo'lsa, biz tegishli to'lovni olamiz.
Savol: Sizning to'lov shartlari qanday?
Javob: Biz odatda T / T yoki L / C orqali to'lovni qabul qilamiz. 50% oldindan to'lang, biz ishlab chiqarishni boshlaymiz, balansni to'laganimizdan so'ng, biz jo'natamiz.
Savol: Qaytish bilan nima qilish kerak?
Javob: Agar mahsulot bilan bog'liq muammo bo'lmasa, biz qaytarib olishni qabul qilmaymiz.
Agar bu mahsulot tufayli bo'lsa, biz texnik yordam va tegishli sotishdan keyingi xizmatni taqdim etamiz.
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin














