Portlovchi boncuklar bir martalik elektron sigaret
1.D20 o'ziga xos ta'mga ega bo'lgan turli xil ta'mlarda mavjud.
2.Dizayn zamonaviy va ixcham, silindrsimon, silliq va changga chidamli.
Ta'rif
Portlovchi boncuklar bir martalik elektron sigaret
D20, portlovchi boncuklar bir martalik elektron sigaret, EGQ brendi ostidagi ajoyib elektron sigaretdir.
D20, portlovchi boncuklar bir martali ishlatiladigan elektron sigaret, o'ziga xos ta'mga ega bo'lgan turli xil lazzatlarda mavjud.
D20 dizayni zamonaviy va ixcham, silindrsimon, silliq va changga chidamli. Umuman olganda, bu oddiy ranglar palitrasi bilan ko'zni tortadigan bir xil rangli to'plamdir.
Ushbu ajoyib bir martali ishlatiladiganlar sigaretdan vapingga o'tadigan foydalanuvchilar va yangi boshlanuvchilar uchun juda mos keladi!
D20, portlovchi boncuklar bir martali ishlatiladigan elektron sigaretada 2% nikotin variantlari va nol nikotin variantlari mavjud. 3.2ML elektron suyuqlik uni uzoq vaqt davomida ishlatishni ta'minlaydi. Qanchaga kelsak, biz sizga taxminan 800 ta puff borligini aytishimiz mumkin.
D20, portlovchi boncuklar bir martalik elektron sigaret, oddiy pnevmatik kalitga ega, ya'ni siz faqat shisha og'zini sekin so'rishingiz kerak, keyin mazali elektron sigaretlarni nafas olishingiz mumkin.
D20, portlovchi boncuklar bir martali ishlatiladigan elektron sigaretasi 550 mA / soat batareyaga ega, ya'ni biz elektron sigaretdan foydalanish vaqti haqida tashvishlanishimiz shart emas.
Muxtasar qilib aytganda, D20 elektron sigaretasi umumiy elektron sigareta funktsiyalariga ega va oddiy va amaliydir.
Uning tafsilotlari quyidagicha:
| Nikotin | 2% nikotin tuzi |
| E suyuqlik | 3,2 ml E suyuqligi |
| Puf | Har bir qurilma uchun 800 ta puf |
| Oʻzgartirish | Havo oqimini boshqarish |
| Batareya | O'rnatilgan 550 mA / soat batareya |
| Lazzat | 10 ta lazzat tanlanishi mumkin |
| Sovg'a qutisi | Bitta sovg'a qutisida 10 dona |
| Karton | Bir kartonda 400 dona |
| G.W | 15 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 sm |
Savollar:
1.Siz Amazondan vape qalam sotib olasizmi?
Yo'q Amazon elektron sigaretalar va bir martalik elektron sigaretalar sotishni taqiqlaydi.
2.Qaysi brend vape qalami eng yaxshisidir?
Bilmayman, lekin menimcha, bizning EGQ brendimiz eng yaxshisi, chunki EGQ brendi ostidagi mahsulot EI TDP dan o'tgan.
3.Yangi boshlanuvchilar uchun qaysi vape qalam yaxshiroq?
Agar siz vapingni boshlayotgan bo'lsangiz, bir martalik elektron sigaretalar sizga mos kelishi mumkin. Sozlash oson, foydalanishda intuitiv va olib yurish oson.
TSS
Savol: Siz namunalar berasizmi? bepulmi yoki qo'shimchami?
Javob: Biz mijozlarimizga bepul namunalarni taqdim etamiz. Agar namunani moslashtirish kerak bo'lsa, biz tegishli to'lovni olamiz.
Savol: Sizning to'lov shartlari qanday?
Javob: Biz odatda T / T yoki L / C orqali to'lovni qabul qilamiz. 50% oldindan to'lang, biz ishlab chiqarishni boshlaymiz, balansni to'laganimizdan so'ng, biz jo'natamiz.
Savol: Bojxona rasmiylashtiruvi bilan bog'liq muammolarni qanday hal qilish kerak?
Javob: Buyurtmachi bojxona rasmiylashtiruvi jarayonida mahalliy hisoblangan barcha yig'imlar, soliqlar, bojxona rasmiylashtiruvi to'lovlari va saqlash to'lovlari uchun javobgardir. Mamlakatingizda standart bojxona rasmiylashtiruvi uchun belgilangan muddatda to‘lov to‘lanmasa, paket bizning omborimizga qaytariladi.
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
















