Xitoyda elektron sigaret vape qalami 600 ta puf ishlab chiqariladi
1.D15A bir martalik elektron sigaretasi engil, zamonaviy va ixcham dizaynni qabul qiladi.
2.D15A bir martalik elektron sigareta 10 ta mashhur ta'mga ega va moslashtirilgan lazzatlarni qo'llab-quvvatlaydi.
3.D15A bir martalik elektron sigareta taxminan 600 ta puff.
Ta'rif
IAS vape qalami
Bir marta ishlatiladigan ixcham va ishonchli elektron sigaret D15A o'zining ta'sirchan ta'mi va qulayligi bilan odamlar tomonidan seviladi.
Qulupnay, tamaki, uzum, ananas, mango va banan kabi 10 ta mashhur ta'mga ega D15A elektron sigaret sevuvchilar uchun juda mos keladi.
Bundan tashqari, bizning bir martalik elektron sigaretimiz D15A har kimning didga bo'lgan ehtiyojlarini qondirish uchun moslashtirilgan lazzat xizmatini qo'llab-quvvatlaydi.
Bir martali ishlatiladigan elektron sigaret D15A o'zining o'rnatilgan to'r bobini bilan ajoyib ta'm beradi.
2 ml oldindan to'ldirilgan elektron suyuqlik bilan bitta D15A 600 tagacha puflash imkonini beradi. Tajribani o'zingizning xohishingizga ko'ra sozlash uchun siz 2% nikotin yoki nikotinsiz elektron suyuqlikni tanlashingiz mumkin.
Arzon narx va 550 mAh batareya bilan D15A elektron sigaret sevuvchilar uchun juda mos keladi.
Uning tafsilotlari quyidagicha:
| Nikotin tuzi | 2% nikotin tuzi |
| E suyuqlik | 2 ml E suyuqligi |
| Puflar | Har bir qurilma uchun 600 ta puf |
| Oʻzgartirish | Havo oqimini boshqarish |
| Batareya | Batareya quvvati 550 mA / soat |
| Lazzatlar | 10 ta lazzat mavjud |
| Sovg'a qutisi | Bitta sovg'a qutisida 10 dona |
| Karton | Bir kartonda 400 dona |
| G.W | 18 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 sm |
Savollar:
1. Vaplarni bojxonadan o'tkaza olasizmi?
Avvalo, TSA (Transport xavfsizligi ma'muriyati) vapelarni qo'lda va tekshirilgan sumkalarda ruxsat etilgan narsa deb hisoblaydi. Biroq, shuni ta'kidlash kerakki, individual aviakompaniya siyosatlari farq qilishi mumkin, shuning uchun vapeingizni qadoqlashdan oldin har doim maxsus aviakompaniyangizga murojaat qilish yaxshi fikrdir.
2.Samolyotda cho'ntagimda vape qo'ysam bo'ladimi?
Vape yoki elektron sigaretingizni samolyotda olib yurishingiz mumkin. Uni kabinada saqlang, lekin chekish mumkin emas! FAA-dan havo sayohati uchun vapeingizni qanday qilib xavfsiz tarzda qadoqlash haqida ko'proq bilib oling. #VapesOnAPlane #PackSafe www.faa.gov/go/packsafe.
3.Bir martali ishlatiladigan elf barlarida lityum batareyalar bormi?
Elf Bars o'rnatilgan lityum batareyalarga ega. Shunday qilib, nazariy jihatdan, u portlashi mumkin; ammo, nazariya, albatta, amaliy degani emas. Elf Bars qurilmangizni potentsial xavfli bo'lishidan saqlaydigan aqlli chipga ega.
TSS
Savol: Qaytish bilan nima qilish kerak?
Javob: Agar mahsulot bilan bog'liq muammo bo'lmasa, biz qaytarib olishni qabul qilmaymiz.
Agar bu mahsulot tufayli bo'lsa, biz texnik yordam va tegishli sotishdan keyingi xizmatni taqdim etamiz.
Savol: Odatda javobni qachon olasiz?
Javob: Barcha so'rovlar 24 soat ichida ko'rib chiqiladi.
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin











