600 ta puf bir martalik vape
1. Ushbu zamonaviy qurilma kuchli 550 mAh batareyaga ega va 10 ta ta'mga ega.
2. Lekin uning ixcham o‘lchamiga aldanmang — D59A silliq va qoniqarli bug‘ ishlab chiqarish imkoniyatlariga ega.
Ta'rif
Vape mini elektron sigaretasi
D59A elektron sigareti sigaretdan zavqlanishning oson va qulay usulini taklif etadi.
Ushbu zamonaviy qurilma yo'lda vaping qilish uchun juda mos keladi va uning zamonaviy dizayni cho'ntagingizga yoki hamyoningizga osongina joylashadi.
Ammo uning kattaligiga aldanmang. D59A kuchli 550 mAh batareyaga ega va 600 ta pufni ta'minlay oladi.
D59A chiroyli ko'rinish va zamonaviy ko'rinishga ega ajoyib ko'rinishga ega mahsulotdir.
Oson, tashvishsiz vaping tajribasi uchun 600 ta pufni ta'minlovchi D59A elektron sigaretini tanlang!
Uning tafsilotlari quyidagicha:
| Nikotin tuzi | 2% nikotin tuzi |
| E suyuqlik | 2 ml E suyuqligi |
| Puflar | Har bir qurilma uchun 600 ta puf |
| Oʻzgartirish | Havo oqimini boshqarish |
| Batareya | O'rnatilgan 550 mA / soat batareya |
| G.W | 28 kg |
| Sovg'a qutisi | Bitta sovg'a qutisida 10 dona |
| Karton | Bir kartonda 400 dona |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 sm |
Savollar:
1. Vape sotib olish eng arzonmi yoki bir marta ishlatiladiganmi?
Uzoq muddatda,bir martalik vaping boshqa vaping variantlariga qaraganda qimmatroq bo'lishi mumkin. Ularning dastlabki narxi pastroq bo'lishi mumkin bo'lsa-da, har bir pufning narxi odatda yuqori bo'ladi. Doimiy ravishda yangi qurilmalarni sotib olish, ayniqsa tez-tez vaperslar uchun qo'shilishi mumkin.
2.Nega bir martalik vaplar shunchalik qimmat?
Brend obro'si bir martalik vape narxiga asosiy ta'sirlardan biridir. O'rnatilgan, taniqli vape brendlari odatda yuqori narxlarni talab qiladi, chunki ular sifat, ishonchlilik va iste'molchilar ishonchiga ega.
3.Nega vaplar taqiqlangan?
Nafas olingan bug'da oz miqdordagi kimyoviy moddalar, shu jumladan giyohvandlik moddasi nikotin mavjud. Sog'likka ta'sirini to'liq tushunish uchun ko'proq tadqiqotlar talab etiladi. Yana bir masala shundakiNoqonuniy vaplar keng tarqalgan bo'lib, ular tarkibida zararli kimyoviy moddalar yoki nasha kabi giyohvand moddalar bo'lishi ehtimoli ko'proq..
TSS
Savol: Siz savdo kompaniyasi yoki ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Biz elektron sigaret ishlab chiqaramiz, siz bilan biznes qilishni umid qilamiz! Rahmat!
Savol: Sizning to'lov shartlari qanday?
Javob: Biz odatda T / T yoki L / C orqali to'lovni qabul qilamiz. 50% oldindan to'lang, biz ishlab chiqarishni boshlaymiz, balansni to'laganimizdan so'ng, biz jo'natamiz.
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin











